Domů   RSS   Registrace  

O firmě FELIS | felisvrata.cz

Nacházíte se zde: www.felisvrata.cz  » O NÁS  » O firmě FELIS

O firmě FELIS

Firma FELIS byla založena jako rodinná firma v roce 1997 se záměrem dodávat a montovat garážová vrata.

Již od roku 1997 vyrábíme a montujeme vjezdové brány, dodáváme a montujeme garážová a průmyslová vrata. Automatizujeme stávající i nová vrata a brány kvalitními pohony značky Nice. Kvalita naší práce je zajištěna dlouhodobými zkušenostmi a odborností s výrobou i montáži garážových vrat, bran a závor.

Naší prioritou je spokokený zákazník. Proto dodáváme pouze kvalitní česká garážová vrata zn. KRUŽÍK - jsme výhradní oficiální montážní firmou na Novojičínsku. Brány vyrábíme vlastní výrobou a tím můžeme zajistit 100% kvalitu a individuálnost.

Svým zákazníkům nabízíme nejen 100% kvalitu dodaných výrobků, služeb a prací, ale také spolehlivý a seriózní záruční i pozáruční servis.

Našimi spokojenými zákazníky jsou majitelé rodinných domků, kanceláří, sklady i průmyslové podniky.

Naši odborní pracovníci se zůčastňují pravidelných školení u dodavatelských firem, takže jsou stále informováni o nejnovějších moderních trendech v této oblasti a své poznatky ihned uplatňují v praxi.


Dbáme především na maximální kvalitu dodávaných a montovaných výrobků. Na montované pohony bran a garážových vrat dodáváme certifikáty od výrobce.

Kvalita naší práce je zajištěna dlouhodobými zkušenostmi a odborností s výrobou i montáži garážových vrat, bran a závor.

detail obrázku detail obrázku"Montujeme brány, vrata a pohony podle potřeb a přání zákazníka a to jak brány, vrata a pohonyk rodinným domům, tak brány, vrata a pohony pro vjezdy do firemních areálů."

... ŘEŠENÍ VJEZDŮ A VSTUPŮ S DLOUHOLETOU TRADICÍ...

  

 Miroslav Kvita – FELIS

Telefon: +420 603 888 651
E-mail: felisvrata@felisvrata.cz
www: www.felisvrata.cz

 Felis Vrata

 

Novojičínská 959
Štramberk 742 66 

IČO: 65526392
DIČ: CZ6003021926

 

 

 

 

 

 

Dodáváme a montujeme kvalitní
sekční garážová vrata
renomovaného českého výrobce
vrat - Kružík s.r.o.